PROTECT® Sensation

 

Účinná látka: 0,005% (0,05g/kg) bromadiolon

 

Svetovo unikátna formulácie na okamžité použitie obsahujúca 0,05 g/kg bromadiolonu, t.j. 2 v 1-nom kombinácia formulácii aromatickej pasty a extrudovanej kocky v jednom prípravku. Požerová nástraha na ničenie potkanov Rattus Norvegikus (Potkan hnedý) a myši Mus musculus (Myš domová) pre použitie v interiéri a v bezprostrednom okolí objektov/budov v exteriéri. Určené výhradne len pre PCO profesionálne odborne spôsobilé osoby – (pest control operator) a Trained PCO vyškolený profesionál, majster -špecialista v regulácii živočíšnych škodcov.  Odporúčaná v systéme HACCP a IPM. Obsahuje BITREX - látka proti náhodnému požitiu.

 

Balenie

25 g kocky / 8 kg vedro

50 g kocky / 8 kg vedro

Protect Sensation® ponúka niekoľko výhod pre používateľov:
• Aromatická pasta disponuje vynikajúcou atraktivitou pre hlodavce, ktoré sa k nej dopracujú tak že prehryzú vonkajší obal pozostávajúci z extrudovanej kocky, ktorá už sama osebe obsahuje dávku spôsobujúcu výsledný efekt, a to účinný úhyn hlodavca-
• Vonkajší obal extrudovanej kocky obsahuje parafín ktorý zvyšuje odolnosť prípravku voči poveternostným vplyvom.
• Kocky sú ľahko a bezpečne ukotviteľné v nástrahových staniciach, čo zabráni hlodavcom možnosť nástrahu odnášať či roznášať z nástrahovej stanice a tak zaniká možnosť kontaminácie okolitého životného prostredia.
• Na základe stôp po hlodaní je ľahko a prehľadne kontrolovateľný úbytok nástrahy zo strany hlodavcov
 

Dávkovanie a kŕmne miesta:

● 200g / 1 krmne miesto/ pre použitie na ničenie potkanov. Nástrahové krmítka rozmiestnite pri silnom zamorení po 7 m a pri malom zamorení po 10 m na miesta výskytu potkanov,  alebo ich kŕmnych miest a chodníkov.

● 40-50g / 1 krmne miesto/ pre použitie na ničenie myší každých 5 m2.
 

Používajte biocídy bezpečným spôsobom !

Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

 

Pre zväčšenie klikni na obrázok!